Rubriky
Kafe do vany

Ambia Home Komoda: Elegantní černá komoda z mangového dřeva o rozměrech 100/85/45 cm


Úvod

S touto okouzlující komodou od značky AMBIA HOME vstoupí k Vám domů atmosféra starých dobrých časů! Její půvabný design byl navrhnut pro každého milovníka retro stylu. Je vyrobena částečně z masivu mangového dřeva. To se vyznačuje výjimečnou pevností a odolností.

Vlastnosti

  • Typ: JC-93328
  • Barva: Černá
  • Materiál: Mangové dřevo
  • Počet zásuvek: 4

Použití

Do 4 zásuvek se budou perfektně hodit příbory, ubrusy nebo třeba módní doplňky. Ať už si nábytek postavíte do jídelny, obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, všude se stane středem pozornosti.

Proč je černá komoda od Ambia Home tak skvělá?

  1. Retro styl: Komoda se hodí ke každému interiéru, který v sobě ukrývá touhu po starých časech. Její vzhled působí neuvěřitelně autenticky, jako by byla právě přivezena z první poloviny minulého století.
  2. Mangové dřevo: Tento druh dřeva je obecně ceněn pro svou odolnost a pevnost, což z ní dělá vhodný materiál pro nábytek. Má krásnou strukturu a jedinečnost, kterou jiná dřeva nemají.
  3. Černá barva: S černou komodou neuděláte chybu, jelikož se hodí k jakémukoli stylu. Působí velmi elegantně a je stále dostatečně diskrétní, aby se nevymykala z celkového designu místnosti.
  4. 4 zásuvky: Díky zásuvkám budete mít vždy po ruce všechny věci, které potřebujete. Nemusíte se bát, že by se Vám ztratily a najít je by byl problém.

Závěr

Černá komoda: protože retro je krásné a moderní! Pokud hledáte nábytek, který by propojil staré časy s moderní dobou, tak je tato komoda pro Vás tou správnou volbou. Je univerzální a hodí se kamkoliv – do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba předsíně. Produkty od Ambia Home jsou důkazem toho, že retro styl je stále na vrcholu. Pokud si přejete zakoupit tuto elegantní komodu, najdete ji zde.

Ambia Home Komoda

Technické specifikace:

Typ: JC-93328
Barva: Černá
Materiál: Mangové dřevo
Počet zásuvek: 4
Rozměry: 100/85/45 cm