Rubriky
Kafe do vany

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO – pravá – ecru: Pohodlný nábytek pro váš obývací pokoj


ASIR Rohová sedací souprava FRIDO – pravá – ecru

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO nabízí pohodlí a kvalitu v jednom. Přináší vašemu obývacímu pokoji nový stylový prvek, který vám poskytne pohodlí při sledování televize, relaxaci a spánku.

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO

Design a kvalita

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO se vyznačuje moderním designem s důrazem na detaily. Její robustní sedáky a opěrky jsou vyrobeny z kvalitní pěny a látka je 100% polyester. Sedací souprava je k dispozici v provedení vpravo i vlevo a je vybavena nastavitelným mechanismem zádové opěrky pro ještě větší pohodlí.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO

Polštáře a jiné vlastnosti

Sedací souprava obsahuje pět polštářů s rozměry 50 x 50 cm a 65 x 30 cm, které doplňují celkový vzhled a pohodlí pro sedící i ležící polohy. Pro další flexibilitu a pohodlí je k dispozici přenosný polštář na sezení a pevný polštář na záda.

Čištění po čase je důležité pro udržení vzhledu a čistoty. Látka čistitelná za sucha a čištění by mělo být prováděno podle návodu od výrobce.

Výška pěny je 18 cm a výška nohou je 14 cm. Polštáře mají rozměr 50 x 50 cm a 65 x 30 cm. Hloubka sedu je 140 cm a hloubka područek 70 cm. Látka je v barvě ecru a nohy jsou matně černé.

Tuto pohodlnou a kvalitní sedací soupravu najdete na Brega.cz, kde si ji můžete objednat online.