Rubriky
Kafe do vany

Dětský kusový koberec s motivy uličních zvířátek – Fun Route Street animals grey-80×150

Dětské kusové koberce Fun jsou zábavné koberce, které se hodí pro malé i velké. Koberce jsou vhodné pro rozzáření pokojíku, ale i jako skvělé herní místo.

Koberce jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu s velmi jemným střiženým vlasem, ten zaručí nerušené hraní a žádná odřená kolena. Velká výhoda těchto koberců je i velmi dobrá teplotní izolace chladu od podlahy. Jsou navíc i zcela bezpečné pro alergiky.

Uliční zvířátka

Tento konkrétní kusový koberec má velmi sympatickou a hravou grafiku. Vzdáleně připomínají pop-art, nebo graffiti styl. Kromě podlouhlých bloků různých zemitých odstínů popř. šedivé barvy se na nich střídají barevné modely psů, koček, lišek, a dalších zvířátek, které se potkávají na ulicích. Ať již využijete koberec pro herní prostor, nebo jako ozdobu dětského pokoje, určitě neuděláte chybu.

Dětský kusový koberec s motivy uličních zvířátek

Vyrábí se v různých velikostech, takže si můžete vybrat ten, který se vám hodí nejvíce. Nabízíme v širokém sortimentu dětské kusové koberce, které nabídnou kromě originální grafiky také vysokou kvalitu, trvanlivost, hodí se do všech interiérů a jsou cenově dostupné.

Dětský kusový koberec s motivy uličních zvířátek

Platí to také pro tento dětský kusový koberec s motivy uličních zvířátek Fun Route Street Animals Grey 80×150, který je skvělým doplňkem každé dětského pokoje. Pokud máte zájem o koupi tohoto koberce, můžete si ho objednat zde.

Krásný a hravý kobercový doplněk do dětského pokoje, který osloví každého malého i velkého nadšence zvířat.