Rubriky
Kafe do vany

Dubový televizní stůl MICADONI QUERY 101 x 41 cm


Dubový televizní stůl MICADONI QUERY – jedinečný a stylový kousek do vašeho interiéru

Dubový televizní stůl MICADONI QUERY

Úložný prostor s dekorem dubu a černým kovovým podnožím

Televizní stolek QUERY od značky MICADONI se stane jedinečným a stylovým kouskem vašeho interiéru. Televizní stolek disponuje možností úložného prostoru v podobě jedné otvírací skříňky a dvou otevřených polic. Korpus z MDF s dekorem dubu a černým kovovým podnožím tvoří příjemný kontrast. Samozřejmostí tohoto stolku jsou otvory v zadní části korpusu pro kabely od elektroniky.

Kombinujte s dalšími produkty z řady QUERY

Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty z řady QUERY. Všechny kusy jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, aby vám sloužily co nejdéle.

Konferenční stůl z řady Query

Vyberte si ten správný rozměr

Dubový televizní stůl MICADONI QUERY má rozměry 101 x 41 cm. Je ideální pro menší pokoje, kde se hodí jeho kompaktní rozměr. Pokud máte větší obývací pokoj, můžete se podívat po větších velikostech stolů, které jinou a větší dispozici místnosti využijí lépe.

Delkový stůl z řady Query

Dostupné barvy

Televizní stolek MICADONI QUERY je dostupný v dekoru dubu. Pokud preferujete jinou barvu, můžete se podívat po jiných modelech stolů značky MICADONI, které vám nabízejí nejrůznější možnosti.

Nakupujte rychle a jednoduše

Hledáte kvalitní a stylový dubový televizní stůl? Navštivte náš web srovnavacnabytku.cz a objednejte si tento kousek do vašeho interiéru. Srovnejte různé varianty tohoto stolu, porovnejte cenu a vyberte si ten nejvýhodnější pro vás.

Objednejte si dubový televizní stůl MICADONI QUERY hned teď!