Rubriky
Kafe do vany

Elegantní šatní skříň Rory s velkým zrcadlem a rozměry 180 cm v dubovém artisan provedení


Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Elegantní šatní skříň Rory se zrcadlem 180 cm dub artisan je nejenom krásná, ale nabízí praktické vnitřní uspořádání. Najdete zde dostatek prostoru pro zavěšení oblečení, oddělené police pro boty nebo šatníky se zásuvkami. Vše je navrženo tak, abyste mohli snadno organizovat své oblečení a dodat tak vaší ložnici pořádek.

Leštěné zrcadlo na přední straně

Jedním z hlavních prvků elegantní šatní skříně Rory je velké zrcadlo na přední straně. Je leštěné a krásně odráží okolní prostor, což vaší ložnici dodává nejenom pocit prostornější, ale také světlejší. Toto zrcadlo je navíc velmi praktické pro rychlou kontrolu vašeho oblečení.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Proč se rozhodnout pro šatní skříň s velkým zrcadlem Rory? Protože nabízí nadčasovou krásu a jednoduché linie, které nikdy nevyjdou z módy. Navíc je k dispozici v různých barvách, které se skvěle hodí k jakémukoliv dekoru vaší ložnice.

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Kvalita šatní skříně Rory je zajištěna silným korpusu z 16 mm laminované desky. Toto provedení zajistí, že skříň je odolná vůči poškození a dlouho vám poslouží. Kromě toho jsou hrany zakončeny 0,5 mm PVC dýhou, která také chrání proti poškození.

Stříbrné plastové rukojeti

Rukojeti jsou důležitým prvkem šatní skříně, protože umožňují pohodlné otevírání a zavírání dveří. Šatní skříň Rory je dodávána s elegantními stříbrnými plastovými rukojetmi, které perfektně zapadají do celkového designu skříně.

Hliníková vodítka a kovové tyče

Chcete mít jistotu, že vaše skříň bude funkční a zároveň krásná? Potom se rozhodněte pro šatní skříň Rory s velkým zrcadlem. Tato skříň je vybavena hliníkovými vodítky a kovovými tyčemi, které zajišťují, že skříň bude hladce posouvat a všechny vaše věci budou snadno dostupné.

Přední strana: 16 mm silná laminovaná deska

Přední strana šatní skříně Rory je také vyrobená z 16 mm silné laminované desky, což zajistí odolnost vůči poškození. Dveře jsou posuvné, což šetří místo v místnosti a umožňuje vám snadno přístup ke všem vašim věcem.

Zadní strana skříně z HDF desky

Zadní strana šatní skříně Rory je vyrobená z HDF desky, což je kvalitní materiál, který zajistí stabilitu celé skříně. Navíc je výhodné, že zadní strana skříně je také v laminovaném provedení, což dodává celkovému vzhledu skříně určitou estetiku.

Posuvný systém BIMAK

Posuvné dveře šatní skříně Rory s velkým zrcadlem jsou vybaveny systémem BIMAK, který zajišťuje snadný a hladký chod posouvání. Tento systém je vynikající volbou pro velké skříně a dává vám jistotu, že všechny vaše věci budou chráněny.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 180x200x62 cm

Pokud hledáte krásnou, ale zároveň praktickou šatní skříň, která se dokonale hodí do vaší ložnice, potom je šatní skříň Rory s velkým zrcadlem tou správnou volbou. Skříň je dodávána v rozměrech 180x200x62 cm, takže by měla být dostatečně velká pro úložné potřeby a zároveň nezabírat příliš prostoru v místnosti.

Zde si můžete tuhle krásnou skříň zakoupit a dodat tak vaší ložnici nádherný a praktický kousek nábytku.

Ložnice s šatní skříní Rory

Elegantní šatní skříň Rory s velkým zrcadlem a rozměry 180 cm v dubovém artisan provedení