Rubriky
Kafe do vany

Koupelnová skříňka Naturel Ancona 40×20 cm akácie s nízkým profilem – elegantní a praktický doplněk koupelny!

V každé koupelně je potřeba dostatek úložného prostoru na různé kosmetické přístroje a další potřeby. Proto je výhodou, když máte k dispozici koupelnovou skříňku, která dokáže všechny tyto věci ukrýt a zároveň doladí design koupelny. Koupelnová skříňka Naturel Ancona 40×20 cm akácie s nízkým profilem je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický doplněk pro svou koupelnu.

Doplňková skříňka do koupelny k zavěšení na stěnu ze série Ancona

Tato koupelnová skříňka patří do série Ancona od značky Interierio, která vyniká svým moderním designem a funkcionalitou. Skříňka se jednoduše zavěsí na stěnu díky závěsům, které jsou součástí balení. Díky nízkému profilu skříňky nenarušíte celkový vzhled koupelny a zároveň získáte důležitý prostor pro úložbu věcí, které by jinak pobíraly cenné místo na okrajích vany nebo umyvadla.

Skříňka má univerzální dvířka, možno nainstalovat jako levá či pravá

Jednou z výhod této koupelnové skříňky je její univerzálnost. Dvířka skříňky můžete nainstalovat jako levá či pravá, a tak si ji přizpůsobíte podle konkrétního uspořádání vaší koupelny. Také v případě, že byste se rozhodli v budoucnu změnit uspořádání koupelny, bude tato koupelnová skříňka pořád aktuální.

Skříňky se dají umísťovat na stěnu vedle sebe a je tak možné vytvořit libovolnou sestavu

Pokud máte dostatek místa na zdi, můžete si pořídit více koupelnových skříňek Naturel Ancona 40×20 cm a vytvořit si tak svou vlastní sestavu. Skříňky se dají umisťovat vedle sebe a tak vytvoříte dostatek úložného prostoru pro celou rodinu. To je zvláště výhodné v rodinných koupelnách, kde různé osoby potřebují mít věci oddělené a po ruce.

Další informace o této skvělé koupelnové skříňce najdete na stránkách značky Interierio. Nečekejte a pořiďte si tuto praktickou a elegantní koupelnovou skříňku ještě dnes a doladěte tak design vaší koupelny.

Koupelnová skříňka Naturel Ancona 40x20 cm akácie s nízkým profilem