Rubriky
Kafe do vany

Moderní elegance do vašeho interiéru: Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě

Velurová barová židle je ideální volbou pro moderní interiéry. Pokud chcete vašemu domovu dodat kousek elegance, je tento model přesně pro vás. Židle se skvěle hodí do kuchyně, ale můžete ji použít i ve veřejných interiérech. Její dekorativní prošívání jí dodává elegantní charakter, který prostě nelze přehlédnout.

Tato velurová barová židle má šedou barvu, která je jednou z nejmodernějších barev současnosti. Její barva je precizně zvolena, aby dokonale zapadala do každého interiéru. Navíc nožky jsou vyrobeny z kovu, takže je židle velmi stabilní. Pokud hledáte moderní a stabilní barovou židli, Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě je pro vás tou pravou volbou.

Stylový design

Jak již bylo zmíněno výše, Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě má díky svému dekorativnímu prošívání neuvěřitelně stylový a elegantní design. Její nohy jsou vyrobeny z kovu, které jsou i s barvou šedé v dokonalé rovnováze. Židle má velice moderní vzhled, který se v poslední době stal velmi populárním. Určitě ji ocení také všichni milovníci minimalismu a moderního stylu.

Vysoce kvalitní materiály

Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě je vyrobena z kvalitní tkaniny – veluru, která je velmi příjemná na dotek a má velmi snadnou údržbu. Materiál nožek je kov, což zaručuje stabilní a bezpečné sednutí na židli. Kovové nožky dodávají židli stylový design a zároveň jsou velmi pevné a odolné. Židle celkově vypadá velice nadčasově, proto se hodí jak do moderního interiéru, tak i do interiéru s klasickými prvky.

Maximální komfort

Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě má praktickou opěrku na nohy, která zaručuje maximální komfort. Odepřete si tento luxus až když budete na ní sedět. Sedák a opěradlo jsou navíc prošité, což ještě více zvyšuje komfort a poskytuje zdravou oporu pro vaše tělo.

Chtěli byste si takovou barovou židli pořídit i do vašeho interiéru? Navštivte Nářadí-ČZ a vyberte si z mnoha dostupných modelů.

Technické specifikace

  • Výška: 102 cm
  • Šířka: 52 cm
  • Hloubka: 55 cm
  • Výška nožek: 73 cm
  • Šířka sedadla: 45 cm
  • Hloubka sedadla: 39 cm

Vyberte si model, který vám sedne nejvíce a udělejte z váš interiér moderní a elegantní prostorem k žití.

Invicta Velurová barová židle Turin v šedé barvě

Zdroj obrázku: https://www.naradi-cz.cz/produkt/invicta-velurova-barova-zidle-turin-seda