Rubriky
Kafe do vany

Moderní stropní svítidlo s LED technologií a aplikací – TooLight APP1001-4C v černozlatém provedení

Krásné stropní svítidlo vyrobené z kvalitního kovu, který je odolný vůči poškrábání a mechanickému poškození. Jedinečný tvar dodává svítidlu jeho netradiční charakter. Díky použití LED pásku spotřebovává svítidlo velmi málo energie a zachovává si dlouhou životnost.

Specifikace:

  • Barva: zlatá, černá
  • Materiál: ocel
  • Počet stínidel: 4
  • Integrované LED: ano
  • Síť: ~ 220V – ~ 240V

Výška: 31 cm

Délka: 68 cm

Toto moderní stropní svítidlo TooLight APP1001-4C v černozlatém provedení je pro všechny, kteří chtějí povýšit svůj interiér na novou úroveň. Díky výjimečnému designu a kvalitnímu materiálu, který je odolný vůči mechanickému poškození, se jedná o skvělou volbu do každého obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti.

Většina moderních svítidel využívá LED technologii a stejně tak i TooLight APP1001-4C. LED pásek, který je integrovaný do svítidla, spotřebovává velmi málo energie a přesto svítí dostatečně intenzivně. Díky tomu je provoz tohoto svítidla velmi úsporný. LED technologie má také dlouhou životnost, což znamená, že se nemusíte příliš často starat o výměnu žárovek.

Stropní svítidla jsou důležitou součástí interiéru a mohou výrazně ovlivnit vzhled místnosti. TooLight APP1001-4C se skvěle hodí do moderního bytu, ale i do kancelářských prostor. Jeho netradiční design a kvalitní materiál přidávají místnosti na luxusu a exklusivitě.

Stropní svítidlo TooLight APP1001-4C v černozlatém provedení můžete zakoupit například na www.vybirejnabytek.cz. Vyberte si kvalitní svítidlo, které bude dodávat vašemu interiéru na kráse a útulnosti.

TooLight APP1001-4C stropní svítidlo

Nechte se svým interiérem rozsvítit s TooLight APP1001-4C!