Rubriky
Kafe do vany

Nová exkluzivní postel Expedo PRIMERA s topperem


Elegantní rovné a jednoduché linie moderního vzhledu

Expedo PRIMERA je čalouněná postel boxspring, která se pyšní moderním a jednoduchým vzhledem. Rovné linie a minimalistický design dokonale ladí s dnešními trendy v oblasti interiérového designu.

Postel Expedo PRIMERA

Pevnost a stabilitu postele zaručí dobře zpracovaný rám. Každý detail byl promyšlený a pečlivě vyrobený, aby postel dokázala odolat nárokům každodenního používání.

Polstrované prošívané čelo postele Vám poskytne relaxaci během dne. Po náročném dni si tak můžete na posteli odpočinout a užít si chvíli klidu a pohody.

Komfort spánku zajišťují především kvalitní materiály

Expedo PRIMERA je vybavena matrací, která je vyplněná kombinací taštičkových pružin s vysoce elastickou pěnou T30. Tento materiálový mix poskytuje spolehlivou oporu celému tělu, přičemž tlumí pohyby partnera vedle Vás. Díky tomu můžete spát klidně a nerušeně po celou noc.

Detail postele Expedo PRIMERA

Součástí postele je elastický topper a rošt. Topper má tloušťku 5 cm a dokáže Vám přinést ještě více komfortu a měkkosti. Jemná elastická přírodní pěna přesně kopíruje tvar Vašeho těla a dokáže odlehčit od bodů zatížení. Rozměrný rošt zajišťuje perfektní tuhost a podporu posteli od spodu.

Vybírat můžete z více barev a rozměrů spací plochy. Díky tomu se dokáže přizpůsobit Vašim představám a potřebám. K dispozici jsou různé barvy látka a několik rozměrů od jednolůžkové až po king size.

Výběr barev a rozměrů postele Expedo PRIMERA

Shrnutí: čalouněná postel taštičkové pružiny s pěnou T30 topper 5 cm výběr z více barev výběr spací plochy

Závěr