Rubriky
Kafe do vany

Nová kolekce předsíňových stěn ASIR s dekorem TURMALIN dub

TURMALIN – předsíňová stěna s úložným prostorem

TURMALIN je nová řada předsíňových stěn od značky ASIR, která Vám nabízí úložný prostor pro Vaše boty, bundy, kabáty i klobouky či čepice. Předsíňová stěna TURMALIN je navržena s ohledem na praktičnost a vybavena je víceúčelovými komponenty.

Design v dekoru dub

Předsíňová stěna TURMALIN je vyrobena z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru dubu. Díky tomuto designu můžete přinést do Vašeho interiéru přírodní prvek, který dodá Vaší předsíni útulný a příjemný vzhled. Doplněna je bílými doplňky a kovovými prvky, které dodají celému dílu svěžest a moderní ráz.

Rozměry předsíňové stěny TURMALIN

Předsíňová stěna TURMALIN se skládá z několika komponentů. Obdélníkový zrcadlo má šířku 30 cm, hloubku 12 cm a výšku 90 cm. Na spodní straně rámu zrcadla se nachází malé odkládací místo pro Vaše drobnosti. Botník má šířku 60 cm, hloubku 35 cm a výšku 76 cm. Věšák se šířkou 60 cm, hloubkou 17 cm a výškou 90 cm dokonale slouží pro pověšení Vašich bund, kabátů a šátků. Celkově se TURMALIN stane perfektním doplňkem Vaší předsíně.

Závěr

Předsíňová stěna TURMALIN nabízí kombinaci moderního designu s praktickou funkcionalitou. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní způsob jak udržet předsíň v pořádku a prostoru nabídnout více výstavních míst. Objednejte si ji nyní z pohodlí Vašeho domova a vyzkoušejte si praktickost a elegantní design přímo u sebe doma. Odkaz na nákup naleznete zde.