Rubriky
Kafe do vany

Nová řada Expedo: Šatní skříň CARLA 2 – moderní design a praktičnost v bílo-černé kombinaci

Expedo přichází na trh s novou řadou šatních skříní CARLA 2, která potěší nejen milovníky moderního designu, ale i praktické využití prostoru v bytě. Skříň je k dispozici v bílo-černé kombinaci, což dodává interiéru svůj půvab.

Posuvná šatní skříň CARLA III

Čisté linky a moderní styl, to je šatní skříň CARLA III. Tato posuvná skříň vyrobená z kvalitního materiálu se hodí do každého interiéru. Za posuvnými dveřmi se ukrývá prostor rozdělený do pěti polic a šatní tyče. Pro snadnější otevření jsou dveře vybaveny dlouhou rukojetí.

Více informací o této skříni najdete zde.

Moderně rozložené zrcadlo

Šatní skříň CARLA II disponuje moderně rozloženým zrcadlem, které zároveň plní i funkci dekorativního prvku. Díky němu se intervaly mezi policemi jeví větší a světlejší, což dodá interiéru lehkost a volnost.

Výběr dekoru

Pro své zákazníky Expedo připravilo tři dekory, mezi kterými si může každý vybrat ten správný pro svůj interiér. Kromě klasické bílo-černé kombinace jsou k dispozici i dekory v měkkých odstínech šedé a hnědé.

Použité materiály: LTD, PVC, sklo

Šatní skříň CARLA II je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují její vysokou pevnost a odolnost. LTD a PVC jsou označení pro laminované dřevo, které je velmi odolné vůči poškrábání a opotřebení. Sklo bylo použito k výrobě moderního zrcadla a dává skříni další rozměr.

Shrnutí

  • posuvná šatní skříň
  • 5 polic
  • šatní tyč
  • zrcadlo
  • výběr dekoru

Šatní skříň CARLA II
Šatní skříň CARLA II
Šatní skříň CARLA II