Rubriky
Kafe do vany

Nová sprchová hlavice Hansgrohe Croma Select S v bílochromovém designu s číslem 26801400

Hansgrohe je známou německou značkou, která se specializuje na výrobu kvalitních koupelnových doplňků. Nově nabízí sprchovou hlavici Hansgrohe Croma Select S v bílochromovém designu s číslem 26801400, která je ideální pro každou moderní koupelnu.

Ruční sprcha se 3 funkcemi s průměrem 110 mm

Tato hlavice je vybavena třemi funkcemi, které umožňují snadné přepínání mezi různými druhy vodních proudu. Navíc má průměr 110 mm, díky čemuž je její používání velmi pohodlné. Celková délka sprchové hlavice je 285 mm.

Tato nová sprchová hlavice je skvělou volbou pro každou moderní koupelnu.

Sprchová hlavice značky Hansgrohe je vybavena technologií Select, která umožňuje rychlé a snadné přepínání mezi různými funkcemi sprchové hlavice. Díky této technologii si můžete snadno a rychle změnit typ vodního proudu, který vám nejlépe vyhovuje.

Hansgrohe Croma Select S je ideální pro ty, kteří chtějí pohodlí a jednoduchost při používání sprchy.

Maximální průtok vody této sprchové hlavice je 9 litrů za minutu, což zaručuje dostatečné množství vody pro celkové pokrytí těla. Díky tomu si můžete užít příjemnou a osvěžující sprchu, která vám dodá energii na celý den.

Zaměření na kvalitu a spokojenost zákazníka je jedním z hlavních principů značky Hansgrohe.

Nová sprchová hlavice Hansgrohe Croma Select S v bílochromovém designu s číslem 26801400

Také design nové sprchové hlavice Hansgrohe Croma Select S stojí za pozornost. Bílá barva v kombinaci s chromovými prvky vytváří moderní a elegantní vzhled, který se hodí do každé koupelny. To vše je důkazem toho, že značka Hansgrohe kladne důraz nejen na kvalitu a spokojenost zákazníků, ale i na design.

Vyberte si nyní novou sprchovou hlavici Hansgrohe Croma Select S a dopřejte si příjemné a osvěžující sprchování v moderním stylu.