Rubriky
Kafe do vany

Nově představená žlutá zapékací mísa Emile Henry Ultime o rozměrech 42 x 28 cm


– Pro kulinářské mistrovské kousky

Pro milovníky zapečených těstovin

Milujete zapečené těstoviny a nebo vaše srdce plesá nad francouzskými bramborami? Nebo jste opravdový gurmán a nedáte dopustit na lasagně? Ať už tak či onak, se zapékací mísou od Emile Henry bude každý váš kulinářský počin skvostem.

O značce Emile Henry

O značce: Francouzská rodinná firma Emile Henry je pojmem mezi všemi, kteří propadli umění pečení a vaření. Jejich ručně vyráběné keramické nádobí té nejvyšší kvality dává klasickému obědu novou tvář. Výjimečný vzhled, díky kterému nejen pečení, ale i samotné servírování v miskách a formách, gurmánským zážitkem přitom přináší od roku 1848.

Odolnost proti nárazům a poškrábání

Díky speciální technologii je keramika odolná proti nárazu a poškrábání, takže na ní můžete klidně krájet a používat ostré nástroje. Všechny skvosty značky Emile Henry jsou navíc vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a dokonce i do mrazáku.

Unikátní vzhled a kvalita

Díky ruční výrobě je navíc každý kus opravdový originál. S přehledem si poradí s teplotami v rozmezí -20 °C až +270 °C.

Zapékací miska Emile Henry

Nejlepší nádobí na pečení

Recept na nejlepší koláč máme každý jiný, ale pokud jde o to nejlepší nádobí na pečení, u všech znalců to vyhrává Emile Henry. Pokud chcete nabídnout spíše designovější zážitek a servírovat vám své kulinářské skvosty v nádherném nádobí, vybírejte ze široké nabídky tohoto vynikajícího výrobce.

Zakoupit si zapékací misku Emile Henry

Určitě máte chuť vyzkoušet péct nebo vařit v té nejlepší kvalitě. Pokud si tedy chcete zakoupit zapékací misku Emile Henry Ultime o rozměrech 42 x 28 cm, můžete si ji objednat přímo na stránkách atcomplet.cz.