Rubriky
Kafe do vany

Plastový úložný STYLE BOX s víkem – L – hnědý CURVER pro snadné uspořádání vašich věcí!

Plastový box s víkem z moderní řady STYLE (imitace ratanu). Box z řady „STYLE“ je stylové řešení pro uspořádání drobností ve vaší domácnosti. Moderní a elegantní vzhled ideálně zapadne do koupelny, šatny, ložnice či obývacího pokoje. Představuje dokonalou alternativu proutěných a ratanových košíků (oproti proutí je plast stálý). Kvalita a design značky CURVER.

Technické údaje:

  • rozměr výrobku: 44,5 x 24,5 x 33 cm (ŠxVxH)
  • materiál: polyratan
  • barva: tm.hnědá
  • hmotnost: 1,2 kg

Uložný box se skvěle hodí pro různé druhy věcí. Lze sem uschovat například hračky, časopisy, drobnosti do koupelny a podobně. Vzhledově působí velmi příjemně, na první pohled si zde můžete všimnout moderního designu a dokonalých detailů.

Také cena je velmi přijatelná vzhledem k výkonu a poměru ceny a kvality. Pokud budete mít zájem o tento kousek, tak není nic snazšího, než si ho objednat přímo na Crosta.cz.

S tímto boxem z řady STYLE od značky CURVER budete mít naprostou jistotu v kvalitě i designu. Vyberte si tento kousek do svého domova a brzy oceníte, jak vám usnadní uspořádání vašich věcí.

Obsah balení:

  • 1x STYLE box s víkem – L – tm. hnědý

STYLE BOX s víkem - L - hnědý CURVER

Začněte s úklidem svého domova už dnes s pomocí plastového úložného STYLE BOXu s víkem – L – hnědý CURVER. Zvolte kvalitu a design, který se skvěle hodí přímo k vám domů.