Rubriky
Kafe do vany

Rám na obrázky: Ideální volba pro foto rozměrů 81,1/61,1 cm

Rám na obrázky je základ, kterým můžete obejít každý prostor v bytě. Bez rámů by všechny fotky a obrazy visely na zdi jen tak, bez vkusu nebo stylu. Proto je třeba dbát na správnou volbu rámu, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

RÁM NA OBRAZY, 1 foto, 81,1/61,1 cm – KYOTO – PLAST, ČERNÁ – 60X80 CM

Mezi nejoblíbenější druhy rámů patří plastové rámy. Jedním z nejlepších modelů v této kategorii je Kyoto – rám na obrázky, který se hodí pro foto rozměrů 81,1/61,1 cm. Vhodný je nejen do bytu, ale i do kanceláře či do obecního úřadu. A co je nejdůležitější – je to černá barva, která patří mezi nejvíce univerzální z nich.

Rám na obrázky

Dalším důležitým faktorem je samozřejmě cena. Šetřit však nelze na kvalitě a pevnosti rámů, právě tyto dvě vlastnosti jsou totiž základem pro to, aby obraz na zdi visel spolehlivě. Rám na obrázky Kyoto vyrobený z plastu včetně pružného zavírání je pro takové účely dokonalou volbou.

Použijte rám na obrázky vůči vandalským útokům

Rám na obrázky z plastu je dobrý i v případech, kdy provozujete kavárnu, obchod nebo fitness centrum. Rám samozřejmě nedokáže zabránit vandalským útokům, ale je odolnější, než rámy z obyčejného skla.

Rám na obrázky - použití v obchodě

Když si vyberete správný rám na obrázky, můžete klidně na něj předat fotografie nebo umělecká díla, která máte jen takťk s polepenými hranami. Takové výrobní nedostatky vám totiž nezkazí radost z pohledu na krásný obrázek na zdi. Za ideální volbu lze považovat rám na obrázky Kyoto, který je poměrně laciný, čímž vás nezatíží finančně ani psychicky.

Nyní tedy stačí jen kliknout na odkaz a vybrat si ten správný model rámů na obrázky pro vaše vlastní účely.