Rubriky
Kafe do vany

Rozkládací jídelní stůl TRILLIUM – luxusní kus pro moderní interiér v bílém lesku

Moderní jídelní stůl s 2 cm vysokou MDF deskou bílé barvy v provedení vysoký lesk se stane skvělou součástí moderní kuchyně či jídelny. Součástí desky stolu, která má lehké oblé tvary, je i 6 mm vysoké temperované mléčné sklo a přídavná, 40 cm široká MDF deska, která je ukryta pod hlavní deskou. Rozkládacíí jídelní stůl 140-180×80 cm Přídavná deska je z MDF bílé barvy ve vysokém lesku a opatřena vyfrézovaným madlem, pro snazší vytažení desky. Centrální noha je z MDF bílé barvy ve vysokém lesku, stejně jako podstavec, který má rozměry 80x50x4 cm.

Rozměr a barva

Rozměr stolu je 140-180 x 80 x 76 cm. Barva je bílý vysoký lesk.

Materiál

Deska stolu je vyrobena z MDF (tloušťka 2 cm) a skla (tloušťka 7 mm). Podnož je z MDF bílé barvy.

Dodání a záruka

Stůl je dodáván v demontu a záruka je 24 měsíců.

Rozkládací jídelní stůl TRILLIUM

Tento rozkládací jídelní stůl TRILLIUM je vysoce kvalitním, moderním kusovým nábytkem, který udělá váš interiér výjimečným. Skvěle se hodí do prostor, které potřebují kromě estetického vzhledu také vysokou funkčnost. Díky možnosti rozložení na větší plochu oceníte jeho praxnost a využitelnost v různých situacích.

Rozkládací jídelní stůl TRILLIUM

Navíc jeho moderní design v bílém lesku s jemnými oblé tvary se skleněným vložením mléčné barvy dodá vašemu bydlení skvělé zázemí pro rodinná posezení.

Nebojte se inovovat své bydlení touto sofistikovanou kouskou.