Rubriky
Kafe do vany

Silikonové ramínko a kvalitní chrom: Dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina SE914.5

Moderní kuchyně vyžadují moderní doplňky a vybavení. Dřezová baterie je nepochybně jedním z nich. Vybrať si tu správnou dřezovou baterii není jen o designu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Pokud hledáte kvalitní dřezovou baterii, RAV SLEZÁK Seina SE914.5 by mohla být ta pravá pro vás.

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina SE914.5

Silikonové ramínko pro snadné ovládání

Jednou z hlavních vlastností této dřezové baterie je její silikonové ramínko. Toto ramínko je k dispozici na páce baterie a zajišťuje snadné ovládání vody. Kromě toho, že se může chlubit pěkným vzhledem, je také velmi praktické. Díky tomu můžete nastavit vodní tok během pár vteřin tak, aby odpovídal vašim potřebám.

Vysoká kvalita chromu

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina SE914.5 je vyrobena z vysokokvalitního chromu. To znamená, že je odolná vůči korozi, což je pro baterii v kuchyni velmi důležité. Kromě toho také vypadá velmi elegantně a snadno se udržuje v čistotě.

Páková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE se silikonovým ramínkem

Tato baterie je označena jako stojánková baterie, což znamená, že je umístěna na stojanu. Díky tomu není nutné vrtat otvory do dřezu, což je pro některé majitele kuchyně velmi důležité. Páková baterie znamená, že ji můžete ovládat pomocí páky namísto klasických knoflíků. To je velmi praktické, pokud máte mokré ruce.

Výška baterie je 47,6 cm

Kromě výše zmíněných vlastností má tato baterie širokou škálu dalších funkcí. Například výška baterie je 47,6 cm, což zajišťuje snadnou manipulaci s nádobami a umyvadly. Dále je tato baterie vybavena flexi hadičkami G 1/2″, které umožňují snadné připojení ke kohoutku. Celkově řečeno, tato baterie nabízí všechny funkce, které byste od moderní dřezové baterie očekávali.

Pokud jste se rozhodli pro tuto dřezovou baterii, můžete ji zakoupit na Nabytekhned.cz.