Rubriky
Kafe do vany

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado s chromovaným sprchovým setem 100 mm CO281.0/2

je páková nástěnná baterie určená k instalaci do sprchových koutů. Tento výrobek je k dostání v chromovém provedení a je vybaven sprchovým setem.

Baterie má rozteč 100 mm, díky čemuž je ideální pro instalaci v menších koupelnách, kde není tolik prostoru pro velké baterie. Navíc je baterie velmi jednoduchá na montáž, takže si s ní snadno poradí i začátečníci.

Designové provedení

Vzhledem k tomu, že nejde pouze o funkční výrobek, ale také o estetický doplněk koupelny, byl na design baterie kladen velký důraz. Baterie je vyrobena ze zářivě lesklého chromu, který zajišťuje jednoduché čištění a lesk, který vydrží dlouhodobě. Díky svému modernímu vzhledu dokáže baterie zpříjemnit každou sprchu a dát koupelně jedinečný šmrnc.

Funkčnost a použití

Tento výrobek je zcela úsporný, protože disponuje funkce, které umožňují ušetřit vodu a peníze. Baterie disponuje keramickým kartušovým ventilem, který řídí průtok vody. Díky této technologii se voda nemusí plýtvat, ale pouze teče, když je to nutné. Navíc je baterie vybavena sprchovým setem, který zajišťuje pohodlnou sprchování.

Začínáte si užívat pohodlí, které nabízejí moderní sprchové baterie? Pokud hledáte kvalitní baterii, která kombinuje estetický design a funkčnost, pak si určitě musíte pořídit Sprchovou baterii RAV SLEZÁK Colorado s chromovaným sprchovým setem 100 mm CO281.0/2.

Sprchová baterie

Jakou baterii byste si vybrali? Dejte nám vědět v komentářích.