Rubriky
Kafe do vany

Tmavě modrá sklenice La Rochère Bee na víno s objemem 200 ml

Užijte si stolování hodné francouzských králů!

La Rochère Bee na víno s objemem 200 ml je vynikající volbou pro každého, kdo si chce užít jídlo a pití naplno. Tato sklenice je zároveň praktická a krásná a poskytne vám tu nejlepší zkušenost ze stolování.

La Rochère a její historie

La Rochère je francouzská sklárna s velmi bohatou historií, která sahá až do 15. století. Od počátku svého vzniku se sklárna stala významným prodejcem křišťálového skla po celé Evropě. Dnes se La Rochère zaměřuje hlavně na tvorbu skleněných produktů pro domácnost a výrobků pro gastronomii.

Kvalita skla

Její výrobky charakterizují pevnost, odolnost a tvrdost skla, které obsahuje velký podíl křemene. Skla z La Rochère jsou také velmi odolná proti poškození a oděrům a do značné míry se tak stávají vhodným pro každou domácnost.

Hledáte-li více než jen praktické nádobí, pak La Rochère nabízí na výběr z velkého sortimentu a různých designů. Každý kousek je ručně vyráběn s osobním přístupem a o každý detail pečlivě pečováno.

Design sklenic

Sklenice na víno La Rochère Bee mají stylový vzhled i konkrétní motiv. Jejich stopka má hruškovitý tvar a filigránské včely se v tradici francouzských králů až od dob Napoleona staly státním symbolem. Tedy sklenice jsou naplněny až do přelévání, přesně podle francouzské etikety.

Vynikající výrobní standardy a luxusní vzhled tvoří z těchto sklenic jedinečný produkt, který nezklame ani ty nejnáročnější uživatele.

Vhodné pro myčku nádobí

Sklárna La Rochère myslí na to, jakým způsobem budou její výrobky používány. Sklenice na víno La Rochère Bee jsou tak odolné proti teplotním šokům a poškození, že je můžete v klidu dát do myčky nádobí.

Celkově jsou sklenice na víno La Rochère Bee praktické, krásné a vhodné do myčky nádobí. Navíc dokážou navodit tu správnou atmosféru, jelikož jsou inspirovány tradičním francouzským designem.

Odkaz na produkt:
La Rochère Bee na víno s objemem 200 ml.

La Rochère Bee na víno s objemem 200 ml

Pokud chcete vyniknout a nabídnout svým hostům opravdu mimořádný zážitek z večeře, La Rochère Bee na víno s objemem 200 ml je tou pravou volbou. A užijte si stolování hodné francouzských králů!