Rubriky
Kafe do vany

Tmavě šedé prostěradlo Lycra 90×200 cm – stylový kousek do každého interiéru

Prostěradlo s lycrou (elastickým vláknem) v tmavě šedé barvě zlepšuje životní styl a nabízí mimořádné vlastnosti pro vyšší pocit pohodlí. Luxusní prostěradlo je velmi elastické a příjemné na omak. Ideální pro matraci o rozměru 90×200 cm.

Elastické vlákno Lycra

Elastické vlákno Lycra je kvalitní umělé vlákno, které je vyráběno firmou Invista. Je odolné proti vysokým teplotám, díky čemuž si zachovává svou elasticitu. Je to vlákno, které se skládá z jednoho filamentu s vysokou pevností a maximální elasticitou. Je to hladké a jemné vlákno, které dodává luxusní pocit na pokožce.

Výhody prostěradla s Lycrou

Prostěradlo s Lycrou nabízí mnoho výhod, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky elasticitě je prostěradlo velmi snadno natahovatelné, což usnadní ukládání postele. Můžete si být jisti, že se prostěradlo nezdeformuje ani po několika praních. Je odolné proti roztahování a krčení, což zajišťuje delší životnost prostěradla. A to není vše, prostěradlo s Lycrou je hypoalergenní, takže není nutné se obávat o alergické reakce na kůži.

Stylový kousek do každého interiéru

Nepodceňujte výběr správného prostěradla, protože dokáže být tím kritickým prvkem, který dokonale doplní váš interiér. Tmavě šedé prostěradlo s Lycrou 90×200 cm se zaručeně hodí ke každé posteli a dokáže ji okamžitě osvěžit. Pokud máte rádi moderní a elegantní styl, tak vám toto prostěradlo bude sedět jako ulité. Můžete si být jisti, že si jej zamilujete.

Zakoupit si můžete zde

Přesvědčil vás představený kousek? Pak neváhejte a klikněte sem, abyste si zakoupili kousek z luxusního prostěradla s Lycrou. Tento kousek určitě nebudete litovat.

Tmavě šedé prostěradlo Lycra 90x200 cm
Tmavě šedé prostěradlo Lycra 90x200 cm
Tmavě šedé prostěradlo Lycra 90x200 cm

Vložením prostěradla s Lycrou do vašeho interiéru získáte nepřehlédnutelný kousek, který vám zajistí nejen vysoký komfort při spánku, ale také mnoho dalších výhod. Vyberte si tento kousek ze široké nabídky na trhu a nechte ho osvěžit váš domov. Určitě nebudete litovat.