Rubriky
Kafe do vany

Užijte si odpočinek s retro křeslem RALMO v černé látce


Luxusní křeslo s retro designem

Křeslo RALMO v černé látce je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí nejen elegantní nábytek, ale také maximální pohodlí při odpočinku. Jeho retro styl a designová kombinace zaoblených tvarů v kontrastu s rovnými tvary ho činí velmi zajímavým kouskem nábytku. Křeslo působí masivně, ale zároveň i svěže a může sloužit jako výrazný solitér v obývacím pokoji, ale i jako doplňující křeslo nebo křesla k sedací soupravě.

Celočalouněné a vysoce pohodlné křeslo

Ralmo je vybaven vysokým sedákem, který vám zajistí maximální pohodlí při odpočinku. Celý křeslo je navíc celočalouněné, takže ho můžete použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo ho umístit ve středu místnosti, abyste nejen odpočívali, ale i se mohli dívat na televizi či relaxovat s dobrou knihou.

Kvalitní materiály a dokonalé provedení

Křeslo RALMO je vyrobeno z masivního borovicového dřeva a překližky a potaženo středně hrubou látkou v klasickém šedočerném odstínu. Jeho výplň je z kvalitní PU pěny, která je zpevněna ocelovými vlnovci a textilními popruhy.

Netradiční a pevné nohy

Vysoké kónické nohy jsou netradičně vyrobené z velmi houževnatého a pevného plastu v povrchovém dekoru přírodního buku. Riziko poškození podlahových krytin je zde eliminováno plastovými kluzáky na dotykové ploše nohou. Díky tomu, že křeslo váží výborných 120 kg, je zároveň velmi stabilní a pevné.

Rozměry a specifikace křesla RALMO:

  • Šířka: 86 cm
  • Hloubka: 75 cm
  • Výška: 76 cm
  • Barva: Černá
  • Styl: Retro
  • Hmotnost: 20 kg
  • Výška sedu: 40 cm

Zakoupit si toto krásné křeslo můžete na adrese:

https://www.bestnabytek.cz/produkt/relaxacni-retro-kreslo-ralmo-latka-cerna

Pohodlí a vnitřní prostornost nedovolí toto křeslo bez otálení opustit. Osvěžte svůj interiér a užijte si maximální pohodlí a relaxaci s křeslem RALMO.