Rubriky
Kafe do vany

Vyberte si luxusní pohovku MESONICA Musso Tufted v levé variantě se sametovým potahem v modré barvě a délkou 248 cm


Vyberte si luxusní pohovku MESONICA Musso Tufted v levé variantě

 

Modrá sametová rohová pohovka MESONICA Musso Tufted, délka 248 cm

Designová rohová pohovka MESONICA Musso Tufted bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti.

Stabilní podnož z bukového dřeva je skvěle doplněna o modré čalounění z kvalitní sametové látky, která dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost. Čalouněný sedák je prošívaný, což celé pohovce dodává na atraktivitě. Pokud hledáte elegantní a zároveň praktickou pohovku, MESONICA Musso Tufted je tou pravou volbou!

Rohová pohovka MESONICA Musso Tufted v modré barvě

Produkt je vyráběn na zakázku, proto se vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Nicméně, jsme přesvědčeni, že s MESONICA Musso Tufted nebudete chtít rozloučit! Byla navržena tak, aby vyhovovala všem požadavkům na pohodlí a kvalitu.

Pokud byste chtěli někomu věnovat skvělé pohodlí, MESONICA Musso Tufted je tou správnou volbou.

Koupit MESONICA Musso Tufted

Možnost vlastního potahu

Možná chcete být ještě kreativnější a navrhnout vlastní potah. MESONICA Musso Tufted může být zakoupena bez čalounění a poskytnutím vlastního potahu. Toto řešení je ideální pro ty z vás, kteří hledají jedinečný a zároveň praktický nábytek.

Jak správně čistit MESONICA Musso Tufted?

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Sametový potah MESONICA Musso Tufted je kvalitní a odolný, nicméně doporučujeme správnou péči o potah, aby vám sloužil co nejdéle. Jak postupovat?

  • Pravidelně odstraňujte prach vysavačem s vhodným nástavcem.
  • V případě menších skvrn, použijte bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě, aby nedošlo k prasknutí vláken.
  • Poté osušte suchým hadříkem a nechte zcela uschnout.
  • V případě větších skvrn, neváhejte využít služeb čistících firem s adekvátním vybavením.

Nyní již víte, jak pečovat o svou novou pohovku MESONICA Musso Tufted. Nenechte si ujít možnost pořídit si kousky nábytku, které poskytnou pohodlí a zároveň vyplní každou místnost stylem.