Rubriky
Kafe do vany

Zařiďte si dokonalý spánek s chráničem matrace Harmony od 4Home, velikost 140 x 200 cm


Zařiďte si dokonalý spánek s chráničem matrace Harmony od 4Home

Nepropustný a prodyšný chránič matrace

Dejte sbohem zničeným matracím snadno a rychle. Nepropustný chránič matrace ze 100% froté bavlny je ideálním pomocníkem do každého domova. Nepropouští žádné tekutiny a zároveň je velmi prodyšný, takže zaručí i maximální pohodlí během spánku bez nadměrného pocení.

Vyberte si správnou velikost chrániče matrace podle velikosti vaší postele. Chránit můžete nejen svou matraci, ale také sebe a své blízké před nečistotami a nežádoucími bakteriemi.

Praktické uchycení chrániče k matraci

Už se vám nikdy nestane, že při sebemenší nehodě bude nutné matraci vyměnit nebo že budete muset namáhavě ručně čistit nežádoucí skvrny. V rozích chrániče jsou praktické gumy pro pohodlné uchycení k matraci – chránič tak vždy zůstane na svém místě.

Jednoduchá údržba a praní

Při běžném používání doporučujeme prát chránič na 60°C. Díky kvalitnímu materiálu se chránič rychle osuší. Chránit můžete proti prachu, pylu i nečistotám. Není vhodný do sušičky na prádlo a nesmí se žehlit.

Vhodný pro matrace o maximální výšce 30 cm

Chránit můžete matrace o velikosti 140 x 200 cm. Chránit můžete nejen svou matraci, ale také sebe a své blízké před nečistotami a nežádoucími bakteriemi.

Pomozte si k dokonalému spánku s chráničem matrace 4Home Harmony. Objednejte si ho již dnes na našem e-shopu a budete mít jistotu, že váš spánek bude dokonalý.

Chránič matrace Harmony od 4Home

Naprosto dokonalý spánek je důležitou součástí každodenního života. Nikdy nevíte, co se může během noci stát, a proto je lepší být na vše připraveni. S chráničem matrace Harmony od 4Home máte jistotu, že vaše matrace bude v bezvadném stavu i po dlouhých letech používání.